RegioJet rozšířil nabídku spojení do Polska

Dopravce RegioJet rozšířil nabídku autobusových spojů z a do Krakova, nově autobusy zastaví také v Katowicích. Díky zavedení nového spoje rozšiřuje RegioJet na dvojnásobek počet spojení mezi Prahou / Ostravou a Katowicemi / Krakovem. V Ostravě-Svinově mají cestující možnost pohodlného přímého přestupu na vlaky RegioJet z a do Prahy na jednu jízdenku včetně garance kompenzací v případě zpoždění.

Jízdní doba z Prahy do Krakova je 5 hodin 53 minut a na trase Praha – Katowice je to pak 4 hodiny 38 minut.

Nově je tedy přidán ranní spoj z Krakova (odjezd v 8:00 hodin) a Katowic (odjezd v 9:15) do Ostravy-Svinova (příjezd v 10:30) s přímým garantovaným přestupem na vlak RegioJet ve směru Praha (příjezd v 14:13).

V opačném směru má pak nový spoj přímou návaznost v Ostravě-Svinově na vlak RegioJet z Prahy (odjezd v 7:47) a z Ostravy odjíždí v 11:10; příjezd do Katowic má ve 12:25 hodin a do Krakova v 13:40 hodin.

V Ostravě autobus odjíždí přímo z autobusového stanoviště před nádražím Ostrava – Svinov, v Katowicích zastavuje na autobusovém nádraží na ulici Pitora Skargi v centru města a v Krakově na autobusovém nádraží Krakow MDA u hlavního vlakového nádraží – rovněž přímo v centru města.

Dopraváček, zdroj: RegioJet

Leave a Reply

%d bloggers like this: