50 nových autobusů MAN Lion´s City pro společnost LVL Jäger v Německu

Společnost LVL Jäger objednala 50 nových autobusů MAN Lion´s City. Jedná se o největší zakázku od soukromé společnosti v regionu Jihozápad.

“Rozhodnutí o zadání zakázky pro všechny části výběrového řízení, které byly v celkovém počtu 50 kusů přiděleny společnosti MAN Truck & Bus Germany GmbH, bylo logickým rozhodnutím po vyhodnocení všech kritérií z hlediska techniky, servisu, efektivnosti nákladů, inovace, designu a estetiky,” shrnuje jednatel, Carry Buchholz, a zdůrazňuje dlouhodobou, příjemnou a partnerskou spolupráci s prodejní kanceláří prodejního regionu MAN Jihozápad.

Zodpovědný regionální manažer prodeje autobusů MAN, Andreas Losert, je potěšen největší zakázkou soukromé společnosti v historii MAN Truck & Bus Germany v jihozápadním regionu: „Nový městský autobus MAN Lion’s City byl v průběhu výběrového řízení přesvědčivý. Stanovuje nové měřítko pro autobusové společnosti, řidiče a cestující. “

Společnost LVL Jäger GmbH, založená v roce 1926 se sídlem v Ludwigsburgu, zaměstnává přibližně 200 lidí a je řízena dvěma výkonnými řediteli: Christiane Jägerovou a Carry Buchholzem. Velikost vozového parku zahrnuje 81 autobusů – včetně 11 hybridních autobusů – a 2 osobní přívěsy. Provozní lokality jsou Ludwigsburg, Kornwestheim, Asperg, Waiblingen a Remseck

Nový MAN Lion’s City se vyznačuje jasným zaměřením na ekonomiku, jízdní komfort, technologii a design. Vývojáři nastavují nové standardy pro všechny komponenty. Jedná se například o zcela nový pohon s MAN EfficientHybrid, nezávislé zavěšení kol na přední nápravě, LED osvětlení nebo nový modulární interiér. MAN Efficient Hybrid je systém, který výrazně snižuje spotřebu paliva a emise. Standardní funkce stop-startu systému MAN EfficientHybrid zajišťuje tiché stání na zastávkách a semaforech. Srdcem systému je startovací generátor klikového hřídele, který transformuje kinetickou energii na elektrickou energii během brzdění. Rekuperovaná energie je uložena v modulu UltraCap na střeše vozidla, který je podstatně lehčí a kompaktnější ve srovnání s baterií s podobnou kapacitou. Energie uložená v zařízení UltraCap zajišťuje na pohonu nezávislé palubní napájení, což nejenže odlehčuje dieselovému motoru, ale také umožňuje vypnout motor při zastavení vozidla. Obrácením chodu startovacího generátoru klikového hřídele může být motor během několika okamžiků znovu spuštěn a podporován Boost-funkcí během následného zrychlení. Nový MAN Lion’s City tak představuje začátek nové éry a již nyní splňuje všechny současné a předvídatelné budoucí právní normy.

MAN Truck & Bus Czech Republic

Leave a Reply

%d bloggers like this: