Předprodej vstupenek na veletrh CZECHBUS v Letňanech spuštěn

Devátý ročník středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky, CZECHBUS otevře letos své brány v úterý 26. listopadu. Nově se bude konat v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech, kde se ročně uskuteční na 80 akcí s účastí přes 5600 firem z více než 30 zemí světa a návštěvností téměř 600 000. Areál také nabízí řadu konferenčních prostor a Kongresový sál s ojedinělou kapacitou 650 osob.   

Návštěvníci se tak mohou těšit na významné značky autobusů. Mezi vystavovateli jsou IVECO, SCANIA, MAN, VDL, SOR Libchavy, ŠKODA ELECTRIC, EVOBUS, VOLVO, DEKSTRA BUS, ROŠERO, TURANCAR, BUSPLAN, KHMC, MYBUS, CA RICHMANN který nabídne přestavby značky Renault Trucks,  WINKLER, STER, INTAP, BUSE, MOLPIR, PAKRA, BUSTEC, Mikroelektronika, Asfinag, ENGINOTO, VOITH Group, MIGATRONIC, Mobilboard, WEBASTO, EBERSPACHER, ANVI TRADE, MITERAL, CAR-MONT, Unicode Systems, ABIRAIL CZ, Gamatec, Prima Industries, Bren, Top Oil Services, ACTIA, Ing. Ivo Herman, Makro ND, LANTAL a mnoho dalších.

Význam akce potvrzují i již udělené záštity od Ministerstva dopravy, Ministerstva průmyslu a obchodu, Svazu průmyslu a dopravy, Hospodářské komory, ČESMAD Bohemia, ROPID, Svazu měst a obcí, Pražské integrované dopravy, Sdružení pro dopravní telematiku, Hlavního města Praha a Dopravního podniku hlavního města Praha.

OTEVÍRACÍ DOBA:

  1. – 28. 11. 2019
    ÚTERÝ 9.00 – 17.00 HOD.
    STŘEDA 9.00 – 17.00 HOD.
    ČTVRTEK 9.00 – 17.00 HOD.
    V ÚTERÝ 26. 11. 2019 NEBUDE UMOŽNĚN VSTUP STUDENTŮM

VSTUPNÉ:

ZÁKLADNÍ v době konání veletrhu:  200 Kč

ZLEVNĚNÉ (držitel karty Lítačka, student, registrace po internetu): 150 Kč

DĚTSKÁ vstupenka (do 140cm):  zdarma

HROMADNÉ STUDENTSKÉ (min 10 osob) se seznamem studentů: à 10 Kč

ZTP, PRESS (po předložení platného průkazu):  zdarma

PARKOVNÉ osobní vozidlo:  150 Kč

PARKOVNÉ autobusu:  450 Kč

Dopraváček, zdroj: CZECHBUS

Leave a Reply

%d bloggers like this: