S FlixBusem nově z Polska přes Česko do Nizozemska

Od středy 30. října 2019 nabízí společnost FlixBus nové každodenní mezinárodní spojení, které propojí polskou Medyku a nizozemský Rotterdam. Autobusy budou také zastavovat v Ostravě, Olomouci a Praze. Pro obyvatele Ostravska a Olomoucka to znamená zcela nové přímé spojení do západního Německa, Belgie a Nizozemska. Podle společnosti FlixBus pořídí cestující jízdenky z Prahy do Rotterdamu od 1249 Kč.

V Praze budou zelené autobusy stavět u metra Roztyly a po dobu rekonstrukce zličínského nádraží také na Stodůlkách. Ve směru do Německa budou spoje odjíždět z Prahy v nočních hodinách v 3.55 a 4.25 hod., do Frankfurtu a Mohuče dorazí kolem poledního, do Bruselu v 17.25, do Antverp v 18.30 a na konečnou do Rotterdamu v 20.00 hodin.

Směrem do Polska budou autobusy odjíždět pět minut po půlnoci ze Stodůlek a v 00.35 ze zastávky Praha Roztyly, ve 3.55 z Olomouce a v 5.05 z hlavního nádraží v Ostravě.

Mezinárodní linka mezi Polskem a Nizozemskem nabídne celou řadu nových destinací, současně ale navýšíme frekvenci některých spojení, která již v síti máme. Do Erlangenu se s námi mohou zákazníci dostat z Prahy dvakrát denně, do Bruselu nebo Cách až třikrát denně na přímém spoji,“ uvádí mluvčí FlixBusu Martina Čmielová.

Dopraváček, zdroj: FlixBus

Leave a Reply

%d