DPP obsadí na veletrhu CZECHBUS celou halu 2D

Generálním partnerem 9. ročníku středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky CZECHBUS je Dopravní podnik hlavího města Prahy. Vystaví na něm historické, renovované i současné autobusy, návštěvníci veletrhu se budou moci detailně seznámit například s vozidly Karosa B731, Karosa B961, SOR NB 12 E6, SOR NB18, Retrobusem 3510 či autobusem Karosa studentů Střední průmyslové školy dopravní. Ve stánku DPP si hosté veletrhu budou moci také prohlédnout, jak funguje odbavovací a informační systém v autobusech i z pohledu řidiče.

Pro zájemce o profesi řidiče autobusu budou připraveny veškeré informace o náboru, po celou dobu trvání veletrhu mohou využít i konzultace s odborníky a držitelé s řidičským oprávněním skupiny D si budou moci v rámci zkušebních jízd s instruktorem vyzkoušet řízení vozu Iveco Crossway. Expozici DPP bude na letošním veletrhu CZECHBUS patřit celá hala 2D.

Během konání letošního ročníku veletrhu CZECHBUS prodlouží DPP trolejbusovou linku č. 58 až k areálu Výstaviště Letňany. Trolejbusy budou na lince jezdit ve 30minutových intervalech na trase Palmovka – Prosek – Letňany – Výstaviště Letňany od 8:38 do 17:23. První pořadí bude obsluhovat bateriový trolejbus Škoda 30Tr, druhé pořadí pak vozidlo Ekova Electron 12T.

Dopraváček,  zdroj: DPP

Leave a Reply

%d bloggers like this: