Společnost ČSAD POLKOST převzala nové autobusy Scania

Společnost ČSAD POLKOST nyní vsadila na nové autobusy Scania Citywide LF. Pořídila šest těchto vozidel, které jsou vybaveny podle standardů Pražské integrované dopravy. S jedním vozem se již mohli seznámit i návštěvníci letošního veletrhu CZECHBUS na letňanském výstavišti.

Klimatizované autobusy Scania Citywide LF o délce 12 metrů jsou plně nízkopodlažní, disponují 28 sedadly (+2 sklopná), místem pro invalidní vozík a obsaditelnost je celkem 95 cestujících. Ti mohou využívat Wi-Fi připojení a k dispozici jsou i USB porty pro nabíjení mobilních zařízení. Pro řidiče je pak mimo jiné k dispozici lednička. Cestující se tak mohou těšit na příjemná klimatizovaná vozidla a při jízdě jistě ocení hladkou práci převodovky, nehrozí nepříjemné cukání při rozjezdech nebo zpomalování. Autobus byl speciálně navržen pro rušný provoz v centrech měst, který si žádá rychlý nástup a výstup cestujících s maximální přepravní kapacitou.

Společnost Scania se snaží rychle reagovat na potřeby svých zákazníků. Servis vozidel je k dispozici 7 dní v týdnu, což dopravci oceňují.

Švédský výrobce v letošním roce předal nejvíce autobusů za dobu působení na českém trhu. Do konce roku bude předáno zákazníkům 133 autobusů.

S jedním vozem se již mohli seznámit i návštěvníci letošního veletrhu CZECHBUS na letňanském výstavišti.

Dopraváček

Leave a Reply

%d bloggers like this: