SONY DSC

Společnost ČSAD POLKOST převzala nové autobusy Scania

Společnost ČSAD POLKOST nyní vsadila na nové autobusy Scania Citywide LF. Pořídila šest těchto vozidel, které jsou vybaveny podle standardů Pražské integrované dopravy. S jedním vozem se již mohli seznámit i návštěvníci letošního veletrhu CZECHBUS na letňanském výstavišti.

Klimatizované autobusy Scania Citywide LF o délce 12 metrů jsou plně nízkopodlažní, disponují 28 sedadly (+2 sklopná), místem pro invalidní vozík a obsaditelnost je celkem 95 cestujících. Ti mohou využívat Wi-Fi připojení a k dispozici jsou i USB porty pro nabíjení mobilních zařízení. Pro řidiče je pak mimo jiné k dispozici lednička. Cestující se tak mohou těšit na příjemná klimatizovaná vozidla a při jízdě jistě ocení hladkou práci převodovky, nehrozí nepříjemné cukání při rozjezdech nebo zpomalování. Autobus byl speciálně navržen pro rušný provoz v centrech měst, který si žádá rychlý nástup a výstup cestujících s maximální přepravní kapacitou.

Společnost Scania se snaží rychle reagovat na potřeby svých zákazníků. Servis vozidel je k dispozici 7 dní v týdnu, což dopravci oceňují.

Švédský výrobce v letošním roce předal nejvíce autobusů za dobu působení na českém trhu. Do konce roku bude předáno zákazníkům 133 autobusů.

S jedním vozem se již mohli seznámit i návštěvníci letošního veletrhu CZECHBUS na letňanském výstavišti.

Dopraváček

Leave a Reply

%d bloggers like this: