FlixBus zavádí novou linku na východ Slovenska, do Košic tak nově 3 spoje denně

Společnost FlixBus tento týden ztrojnásobuje počet spojů na trase mezi Prahou a Košicemi. Nová linka vede přes střední Slovensko a Prahu, Brno, Uherské Hradiště a Uherský Brod propojuje s Rožňavou a dalšími 14 slovenskými městy.

Zelené autobusy v rámci nového spojení do Košic odjíždějí z pražského nádraží Florenc každý den v 6.10 a 17.30 a z autobusové zastávky Brno Zvonařka odjedou v 8.45 a 20.20. Jejich trasa vede přes Trenčín a střední Slovensko, na konečnou do Košic přijíždějí v 18.30 a 5.05 ráno. V opačném směru z Košic vyjíždějí v 7.00 a 19.15 s příjezdem do Prahy v 19.30 a 6.50 hodin.

FlixBus doposud přímé spojení z Prahy do Košic nabízel s frekvencí jednou denně pět dní v týdnu, nyní si cestovatelé mohou vybírat až ze tří spojů za den. Cena jízdenky z Prahy do Košic začíná od 379 Kč.

„Díky spolupráci s novým dopravním partnerem společností Tourbus můžeme zákazníkům FlixBusu nabídnout vyšší frekvenci spojení do Košic i nové destinace na přímém spoji z Česka. Zbrusu nové zelené autobusy MAN, které jsou na tuto linku nasazeny, zákazníkům poskytnou ty nejmodernější bezpečnostní prvky i pohodlí. Samozřejmostí je WC na palubě, Wi-Fi připojení a elektrické zásuvky, takže cestující mohou během cesty pracovat nebo studovat,“ uvádí mluvčí FlixBusu Martina Čmielová.

Trasa linky:

Praha – Brno, Zvonařka – Uherské Hradiště – Uherský Brod – Trenčín – Bánovce n. Bebravou – Prievidza –  Handlová – Žiar n. Hronom – Zvolen – Banská Bystrica – Brezno – Tisovec – Muráň – Revúca – Jelšava – Štítnik – Rožňava – Košice

Dopraváček, zdroj: FlixBus

Leave a Reply

%d bloggers like this: