Na Slovensku probíhá průzkum spokojenosti cestujících společností Arriva, respondenti mohou za vyplnění vyhrát smartphone

Všichni cestující, kteří využívají služeb společností Arriva na Slovensku, mohou do dubna vyjádřit svůj názor na kvalitu poskytovaných služeb. Dotazník průzkumu spokojenosti cestujících je dostupný na webové stránce společnosti. Kromě vyjádření svého názoru se mohou cestující zapojit do soutěže o smartphony Samsung.

Společnosti Arriva na Slovensku zajišťují městskou hromadnou dopravu v 19 městech a příměstskou hromadnou dopravu až ve čtyřech krajích. “Názor našich cestujících na jejich zkušenosti s našimi službami je pro nás velmi důležitý. Díky zpětné vazbě můžeme služby pro cestující dále zlepšovat, “řekla Petra Helecz, ředitelka pro obchod a komunikaci společností Arriva na Slovensku.

Do průzkumu spokojenosti se mohou cestující zapojit od ledna do konce dubna, a to vyplněním online dotazníku. V něm mají možnost hodnotit kvalitu vozového parku, dostupnost informací, dodržování odjezdů a příjezdů autobusů, frekvenci spojů, čistotu a pořádek v autobusech, ale i komunikaci a chování řidičů.

Arriva zároveň vyhlásila soutěž o smartphony Samsung. “Každý respondent, který vyplní dotazník, se může zapojit do soutěže o smartphone. Stačí zadat svoji e-mailovou adresu a akceptovat podmínky soutěže. Koncem každého měsíce během trvání průzkumu, tedy ve čtyřech kolech, vylosujeme z respondentů pěti výherců, kteří získají smartphone Samsung. Účast v soutěži samozřejmě není povinná, dotazník je možné odeslat i bez vyplnění soutěžního formuláře, “dodala P. Helecz.

Arriva

Leave a Reply

%d bloggers like this: