RegioJet pozastaví provoz veškerých autobusových spojů mezi Českou republikou a Itálií

Provoz veškerých autobusových spojů společnosti RegioJet mezi Českou republikou a Itálií bude s účinností od konce tohoto týdne do odvolání pozastaven. Jedná se o autobusové linky Praha – Brno – Benátky – Řím a zpět a Praha – Miláno a zpět.

Cestujícím, kteří mají rezervace na spoje jedoucí příští týden, bude umožněna buď přerezervace na spoje, které jedou během tohoto týdne, tak aby měli možnost vrátit se zpět do České republiky a nezůstali v Itálii bez dopravy. Nebo jim bude umožněno zrušení cesty a vrácení peněz bez stornovacího poplatku.

RegioJet současně ruší stornopoplatky u všech jízdenek zakoupených z a do Itálie a to zatím pro všechny cesty s termínem jízdy do 31. 3. 2020.

Poslední pravidelný autobusový spoj RegioJet do Itálie bude odjíždět v pátek tento týden; dopravce přijal preventivní opatření týkající se provozu těchto spojů. Postup konzultujeme také s hygienickou službou České republiky, se kterou je RegioJet v kontaktu.

RegioJet zároveň všechny dotčené cestující na linkách z Itálie kontaktuje a informuje je o dalším postupu a přijatých opatřeních.

RegioJet

Leave a Reply

%d bloggers like this: