Začátek soutěže SCANIA CO2NTROL CUP 2020 se posunuje

Společnost Scania posunuje kvůli pandemii koronaviru začátek soutěže SCANIA CO2NTROL CUP 2020, která je určena pro majitele a řidiče nákladních vozidel. Zároveň se díky tomu také prodlužuje doba pro podávání přihlášek. Stále je tedy možné registrovat se do této oblíbené soutěže pro řidiče nákladních vozidel a mít tak možnost vyhrát některou z atraktivních cen. Oznámení datumu začátku letošního ročníku vyhlásí společnost Scania s dostatečným předstihem.

Během  tří měsíců se bude vyhodnocovat skóre Scania Driver Support, spotřeba, přepravní výkon a další kritéria ovlivňující ekonomiku a bezpečnost provozu. Pro zajištění objektivního průběhu soutěže SCANIA CO2NTROL CUP 2020, musí každé registrované vozidlo ujet minimálně 5 000 km měsíčně.

Vzhledem k principu soutěže se nikdo nemusí bát o své zdraví. Vyhodnocují se totiž data přímo z vozidla a tak řidiči nemusí nikam cestovat. Stačí jen jezdit jako obvykle a být lepší než ostatní.

Každý měsíc bude vyhlášen nejúspěšnější řidič, který získá voucher v hodnotě 3 800 CZK na zboží z kolekce Scania Truck Gear. Pro prvních 30 za celé období soutěže je pak připraven závěrečný večírek a 3 absolutně nejlepší se pak mohou těšit na zájezd do výrobního závodu Scania ve Švédsku.

Do minulém ročníku soutěže SCANIA CO2NTROL CUP bylo v České republice přihlášeno 758 vozidel a celkem se během 3 měsíců podařilo ušetřit přes 50 tisíc litrů nafty. Více informací o soutěži a přihlášku naleznete na adrese: www.scaniacontrolcup.cz

Foto: Scania

Dopraváček, zdroj: Scania

Leave a Reply

%d bloggers like this: