Vietnamská komunita věnovala Plzeňským městským dopravním podnikům 300 roušek

Plzeňské městské dopravní podniky dnes převzaly 300 látkových roušek od zástupců Svazu Vietnamců v České republice. Nejen tímto darem se vietnamská komunita snaží pomoci v boji proti pandemii nového typu koronaviru. PMDP rouškami postupně dovybaví především zaměstnance v první linii.

Zástupce vietnamské komunity vyjádřil podporu všem zaměstnancům PMDP, popřál jim pevné zdraví a hodně sil k překonání současné situace.

Velmi si vážíme daru, který jsme dnes od vietnamské komunity obdrželi. V současné době je každá pomoc velmi vítána,“ říká Roman Zarzycký, 1. náměstek primátora a předseda představenstva PMDP, a dodává: „Rouškami dovybavíme především řidiče, dělníky a zaměstnance na Zákaznických centrech.“

Foto: PMDP

PMDP již zavedly řadu opatření pro ochranu zaměstnanců i cestujících. Všichni zaměstnanci byli doposud vybaveni minimálně dvěma rouškami z dílen společnosti, která standardně zajišťuje výrobu stejnokrojů, pravidelně jsou jim dodávány desinfekční prostředky, desinfikovány jsou nejen všechny vozy včetně kabiny řidiče, ale i další místa, kde se zaměstnanci pohybují nebo byly na vybraná místa instalovány zásobníky s desinfekcí.

PMDP

Leave a Reply

%d bloggers like this: