Společnost Emirates plánuje obnovit lety do dalších zemí

Společnost Emirates plánuje obnovit osobní dopravu do Jakarty, Manily, Taipei, Chicaga, Tunisu, Alžíru a Kábulu, kromě již zahájených letů do Londýna a Frankfurtu. Tyto služby usnadní obyvatelům a návštěvníkům se vrátit domů.

S nárůstem služeb a letů z Dubaje je opět otevřen Terminal 3. Od zákazníků bude vyžadováno  dodržování všech zdravotních a bezpečnostních opatření požadovaných orgány SAE a země určení, na palubě letadla pak nosit vlastní masky.

Cestující si budou moci let rezervovat přímo na webových stránkách společnosti nebo prostřednictvím své cestovní kanceláře. Na palubu mohou vstoupit pouze občané cílové země a ti, kteří splňují vstupní požadavky. Cestující budou muset splnit požadavky každé země.

Na těchto letech bude společnost nabízet také pozměněné služby. Časopisy a další tiskové materiály nebudou k dispozici, a zatímco na palubě bude i nadále nabízeno jídlo a pití, upraví se balení a prezentace, aby se snížil kontakt během jídla a riziko infekce.

Na těchto letech nebude přijato kabinové zavazadlo . Přenášené předměty v kabině budou omezeny na notebooky, kabelky, aktovky nebo dětské předměty.

Všechna letadla společnosti projdou v Dubaji po každé cestě zdokonaleným procesem čištění a dezinfekce.

Emirates

Leave a Reply

%d bloggers like this: