RegioJet spustil prodej jízdenek do Lublaně, ceny začínají na 590 Kč

Společnost RegioJet dnes spustila prodej vlakových jízdenek z České republiky a Slovenska do Lublaně a zpět. Jedná se o součást trasy vlakového spoje z Prahy, Brna, Pardubic a Bratislavy do chorvatské Rijeky.

Souprava vlaku bude mít až 12 vozů s kapacitou 560 míst. Na provozu vlakových spojů spolupracuje RegioJet s Chorvatskými železnicemi HŽ, Slovinskými železnicemi SŽ a maďarskou společnosti Continental Railway Solution.

Podle informací společnosti za jednosměrnou jízdenku včetně rezervace a všech služeb – pro cestu ve voze se sedačkami zaplatí cestující cenu od 590 Kč / 22 EUR; za lehátko ve spacím voze pak cenu od 790 Kč / 30 EUR.

Vlaky RegioJet budou jezdit od úterý 30. 6. do soboty 26. 9. třikrát týdně z Prahy, Pardubic, Brna, Břeclavi a Bratislavy s odjezdy z Česka / Slovenska v úterý, pátek a neděli s příjezdem do Lublaně v 5:14 hodin. Z Lublaně pak boudou vlakové spoje odjíždět ve středu, sobotu a pondělí – a to ve 21:55 hodin. Vlak pojede jako noční spoj a cestující si mohou rezervovat místo v následujících typech vozů:

  • sedačkový vůz Astra s individuálními obrazovkami v sedačkách – cena za jízdenku od 590 Kč / 22 EUR
  • sedačkový vůz s kupé – cena za jízdenku od 590 Kč / 22 EUR na osobu
  • spací vůz s lůžkovým kupé pro skupiny i jednotlivce – cena za jízdenku od 790 Kč / 30 EUR na osobu

Dopraváček, zdroj: RegioJet

1 komentář: „RegioJet spustil prodej jízdenek do Lublaně, ceny začínají na 590 Kč

  • Čt 9. 7. 2020 (10:21)
    Permalink

    Dobré rozhodnutí,pozitivně kvituji…Zde se opět otevírá obrovský prostor v rámci EU,jak se vlakem pohodlně dostat do vzdálených destinací,např.k moři v Chorvatsku,Slovinsku,Itálii nebo do Bulharska,možná někdy v budoucnu i na francouzskou Rivieru nebo do Španělska.Uvedená cena je přijatelná pro všechny,o tom není pochyb.Trmácet se autem po přecpaných dálnicích někde v kolonách,riskovat pokuty-to podle mě není žádná dovolená….

    Reagovat

Leave a Reply

%d bloggers like this: