Kinobus zahájí v Praze již třináctou sezónu, celkem nabídne 44 představení

V pondělí 29. června 2020 zahájí svou již 13. filmovou sezónu Kinobus Dopravního podniku hl. m. Prahy. Diváci mohou sledovat filmy pod širým nebem každý večer od pondělí do čtvrtka až do 10. září 2020. Projekce započne vždy po setmění mezi 20.30 a 21.30 hodinou podle jednotlivých měsíců.

Vstup na jednotlivá představení je zdarma, diváci však mohou přispět libovolným příspěvkem do kasičky a vybrané vstupné bude věnováno na projekty na pomoc dětem. Partnerem akce je Nadace Nova.

Jsme rádi, že i přes letošní pandemii covid-19, dočasné omezení pořádání kulturních akcí a úsporná opatření se nám podařilo formát Kinobusu zachovat, protože má již řadu let přesah nejen do letní kultury v Praze, ale díky tomu pomáháme i těm nejzranitelnějším – dětem. Jsme přesvědčeni, že to v konečném důsledku pomáhá v šíření dobrého jména DPP jako spolehlivého partnera pro cesty po Praze. Věříme, že se nám letos podaří přilákat na kino pod širým nebem stejný počet diváků jako loni,“ uvedl Josef Voltr, vedoucí odboru Marketing a obchod DPP a dodává: „Děkujeme všem městským částem, které se letos zapojily a zajistily vhodné lokality pro zastávky Kinobusu.“

Kinobus 2019.

Dopraváček, zdroj: DPP

Leave a Reply

%d bloggers like this: