RegioJet obnovuje plný prodej jízdenek do Lublaně

V souvislosti s opětovným zařazením České republiky na tzv. zelený seznam bezpečných zemí ze strany Slovinska obnovuje dnes vlakový dopravce RegioJet plný prodej jízdenek z a do slovinské metropole – Lublaně. Jízdenky tak je možné opět v plném rozsahu rezervovat pro cesty oběma směry. Současně zavádí tiché vozy ve vlacích do Chorvatska a plánuje navýšit počty míst na přepravu jízdních kol

Přestože největší část cestujících směřuje do a z chorvatské Rijeky – zájem je také o cestování do a z slovinské metropole Lublaně, kde RegioJet doposud prodal více než tisícovku jízdenek. Rezervací jízdenky do Lublaně cestující zároveň potvrzuje, že se 14 dnů před cestou nezdržoval nebo nebude zdržovat v některé z oblastí, kde by pobyt zakládal povinnost cestujícího nastoupit po příjezdu do Slovinska do dvoutýdenní karantény.

Od tohoto pátku začnou navíc vlakové spoje do Chorvatska a Slovinska jezdit denně. RegioJet v těchto spojích plánuje nabídne více míst na rezervaci přepravy kol do Rijeky a také tzv. tiché vozy pro ty cestující, kteří si chtějí během cesty odpočinout a nechtějí být jakkoli rušeni.

Právě tzv. tiché vozy přidává RegioJet na základě poznatků z prvních jízd vlakových spojů na trase Praha – Brno – Bratislava – Lublaň – Rijeka a zpět.

RegioJet

Leave a Reply

%d bloggers like this: