FlixBus přidává další vnitrostátní spoje, startuje také noční spoj do francouzského Lyonu

Společnost FlixBus přidává další spoje na trase Praha-Karlovy Vary a Praha-Chomutov-Most. Od pondělí do čtvrtka přidává dopravce mezi Karlovými Vary a Prahou jeden spoj oběma směry, od pátku do neděle pak vyráží na cestu jako před pandemií, tedy osmkrát denně oběma směry.

K posílení došlo i na trase z Prahy do Mostu a Chomutova týdně o jedenáct spojů oběma směry.

Doufáme, že zvýšením frekvence na vnitrostátních spojích do Karlových Varů, Chomutova a Mostu potěšíme naše zákazníky, kterým stávající časy odjezdů tolik nevyhovovaly,“ uvádí zástupkyně společnosti FlixBus Jitka Schmiegerová.

Od čtvrtka také dojde k posílení spojení mezi Českem a Francií. Pětkrát týdně vyjedou noční autobusy mezi Prahou a francouzským Lyonem, cestou jsou naplánovány zastávky v Norimberku, Freiburgu a hned v pětici zastávek ve Francii. Mezi pěti městy, ve kterých autobusy zastavují, najdeme zastávky v Mulhousu, Belfortu, Montbéliardu, Besanconu a Dole.

Odjezdy z Florence jsou naplánovány od čtvrtka do pondělí ve 21.05 s příjezdem do cílové zastávky v Lyonu ve 13.25. Z francouzského Lyonu je pak třeba počítat s odjezdem od pátku do úterý v 16.45 z lyonského letiště a v 17.30 ze zastávky v centru města, zelené autobusy do Prahy na Florenc přijedou v 9.05 druhý den. Cena jízdenky z Prahy do Lyonu začíná již na 999 Kč.

Dopraváček / Martin Dufek, zdroj: FlixBus

Leave a Reply

%d bloggers like this: