Společnost SAD Prievidza odstartovala zajímavou soutěž “Buď pěveckou hvězdou, zatímco čekáš na zastávce autobusu

Společnost SAD Prievidza odstartovala na začátku školních prázdnin zajímavou soutěž s názvem “Buď pěveckou hvězdou, zatímco čekáš na zastávce autobusu.” Stačí, když si cestující zpříjemní čekání na autobus a na zastávce si zazpívá svou oblíbenou písničku. Do soutěže, která trvá do 31.8.2020 se může zapojit každý, kdo v sobě objeví pěveckou hvězdu, věk nerozhoduje.

Video nahrávku je třeba sdílet na Facebooku SAD Prievidza pod příspěvkem “Zpívat s Barboru”. O výsledcích soutěže rozhoduje veřejnost a to hlasováním. Interpret videa, který získá nejvíc lajků si zazpívá po skončení soutěže přímo s talentovanou zpěvačkou Barborou Piešovou.

Je to zajímavý projekt, do kterého jsem se rozhodla zapojit,” řekla zpěvačka. “Pocházím z okresu Prievidza, a nečekala jsem, že mě právě SAD Prievidza osloví a to navíc s takovým projektem. Líbí se mi nápad, že se SAD Prievidza rozhodla rozezpívat veřejnost, a to na autobusových zastávkách. Je léto, jsou prázdniny, takže mladí lidé mají prostor být tvořiví a hlavně se při tom pobavit, “dodala Barbora.

“Těší nás, že se v našem regionu rodí talenty, mezi které nepochybně patří i Barbora Piešová, čímž jí srdečně, jménem celé společnosti, gratuluji,” řekl Michal Danko, generální ředitel SAD Prievidza. “Podpora talentů mladých lidí je velmi důležitá, a protože Barbora reprezentovala v populární pěvecké soutěži nejen sebe, ale i náš kraj, rozhodli jsme se jí věnovat dopravní kartu v hodnotě 500 Eur. Ať se jí na nové cestě životem daří, “dodal.

Dopraváček / Martin Dufek, zdroj a foto: SAD Prievidza

Leave a Reply

%d bloggers like this: