Na třech nádražích budou koncertovat mladí hudebníci

Správa železnic se stala generálním partnerem turné hudebního seskupení Police Symphony Orchestra. To začíná dnes dvěma koncerty v hale plzeňského hlavního nádraží.

Šedesátičlenný orchestr mladých hudebníků působících v Polici nad Metují svými koncerty podporuje projekt Plešouni zaměřený na pomoc dětským onkologickým pacientům. Vystoupení Police Symphony Orchestra začínají v 15 a v 18 hodin a jsou určené nejen pro cestující, ale i pro veřejnost. Zazní melodie z muzikálů i oblíbené písničky v originálním podání.

Vstupné je DOBROVOLNÉ, příspěvek je možné hodit do “klobouku” během koncertu. Celý výtěžek věnuje Police Sympony Orchestra na přípravu seriálu Plešouni. Projekt Plešouni chce novým pacientům na dětské onkologii pomoci získat odvahu a připravit je na průběh léčby prostřednictvím animovaného seriálu ilustrátorky Elišky Podzimkové, která si sama stejnou zkušeností prošla a aktivně se věnuje projektům týkajících se tohoto tématu. Další informace o Plešounech jsou na webu www.plesouni.com

Turné pokračuje 29. 8. na nádraží v Pardubicích a 30. 8. skončí na pražském hlavním nádraží.

Správa železnic

Leave a Reply

%d bloggers like this: