DPMB připravil pro zájemce druhé vydání společenské hry Brno Šalinou

V prodeji je druhé vydání hry Brno Šalinou, která byla hitem loňských Vánoc. Společenská hra, jejímž autorem je DPMB, přináší oproti první verzi několik vylepšení. V prodeji je v sídle DPMB na Novobranské 18 nebo na eshopu DPMB. Cena zůstává stejná jako loni – 444 Kč.

O hru Brno Šalinou byl loni obrovský zájem, během měsíce se prodalo všech 2000 kusů, které jsme měli k dispozici. Mnoho lidí se nás dotazovalo, kdy hra bude opět dostupná, proto jsme připravili druhé vydání. V něm reflektujeme některé nápady a připomínky hráčů, jinak je hra stejná,“ vysvětlil generální ředitel Dopravního podniku města Brna Miloš Havránek.

Dopravní podnik do hry zapracoval nápady a připomínky, které hráči na základě svých zkušeností zaslali. „Největší změnou jsou rozpracovanější pravidla. Leták je oproti prvnímu vydání dvakrát větší, psaný větším písmem, návod je daleko podrobnější, obsahuje také obrázky a fotky, aby byl názornější. Vyladili jsme i barevnost herní desky, aby více vynikly kontrasty. Pravidla hry však zůstávají stejná. Ti, kteří si hru koupili loni, si mohou z našeho webu stáhnout nový rozšířený návod,“ upřesnil autor hry a grafik Dopravního podniku města Brna Milan Vocílka.

DPMB

Leave a Reply

%d bloggers like this: