10. jubilejní ročník veletrhu CZECHBUS proběhne ve dnech 23. až 25. listopadu 2021

10. jubilejní ročník středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky, CZECHBUS, se bude konat již po druhé v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Své brány otevře návštěvníkům 23. až 25. listopadu 2021. Vzhledem k nepříznivému vývoji koronavirové epidemie v ČR se 10. ročník v původně plánovaném termínu v loňském roce nekonal.

Konání veletrhu na dnešním tiskovém brífinku za organizátory potvrdil výkonný ředitel a místopředseda představenstva společnosti ABF, a.s. pan Martin František Přívětivý a ředitel společnosti TURANCAR CZ, s.r.o. pan Viktor Wiesner.

Výroční desátý CZECHBUS bude nabitý zejména novými modely autobusů a nepřeberným množstvím příslušenství. Tradičně nabízí také pohled do sekce alternativních druhů pohonných hmot nebo souvisejících služeb, jako jsou finance, pojištění, související marketingové aktivity nebo vzdělávání v oboru,“ říká výkonný ředitel organizátora, společnosti ABF, Martin František Přívětivý.

Jako součást veletrhu je proto plánován také odborný doprovodný program, který přinese cenné informace pro provozovatele i zaměstnance hromadné dopravy, představí možnosti vzdělávání řidičů, semináře a workshopy nebo portfolio odborné literatury i pohled do organizace a řízení dopravy a další zajímavosti. Do 31. července se také mohou vystavující firmy přihlásit k účasti za zvýhodněných cenových podmínek.

Veletrh CZECHBUS 2021 získal pro konání 10. ročníku prestižní Záštitu Hospodářské komory České republiky. Záštitu uděluje prezident HK ČR, pan Vladimír Dlouhý, vybraným akcím, které jsou přínosem pro podnikání a podnikatele, pomáhají šířit dobré jméno českých firem v tuzemsku i v zahraničí, popřípadě mají větší společenský význam. Udělení záštity dodává akcím vysokou prestiž – ne každý ji může získat. Je určena těm, kteří patří k nejlepším, a jejichž činnost napomáhá úspěchu dalších podnikatelských subjektů.

Ředitel společnosti TURANCAR CZ, s.r.o. pan Viktor Wiesner
Výkonný ředitel a místopředseda představenstva společnosti ABF, a.s. pan Martin František Přívětivý
První ročník veletrhu CZECHBUS v roce 2011 (foto: Zdeněk Nesveda)
První ročník veletrhu CZECHBUS v roce 2011 (foto: Zdeněk Nesveda)

Dopraváček / Martin Dufek

Leave a Reply

%d bloggers like this: