DP v Brně vyplatí dva tisíce korun každému zaměstnanci, který se nechal naočkovat proti covidu

Dopravní podnik města Brna vyplatí dva tisíce korun každému zaměstnanci, který se nechal naočkovat nebo očkování proti onemocnění covid-19 podstoupí do konce roku 2021.

Zaměstnanci odměnu získají ve formě poukázek. Vyzvednout si je budou moci až do 15. ledna na výdejním místě v Pisárkách. Dopravní podnik města Brna rovněž nabízí svým pracovníkům možnost čerpání jednoho dne volna po očkování.

Z 2600 zaměstnanců Dopravního podniku města Brna se doposud nechalo naočkovat 1776. „Všem, kteří pracují na hlavní pracovní poměr a nechali se naočkovat nebo očkování stihnou podstoupit do konce tohoto roku, chceme vyplatit mimořádnou odměnu ve výši 2000 Kč. Je to poděkování za snahu chránit své zdraví a zdraví svých kolegů. Onemocnění covid-19 mělo pro některé naše zaměstnance vážné zdravotní důsledky, nebereme jej na lehkou váhu,“ uvedl generální ředitel Dopravního podniku města Brna Miloš Havránek.

Ve spolupráci se společností Podané ruce dopravní podnik připravil přímo v areálu vozovny Pisárky dva termíny, během kterých se zaměstnanci mohli přijít naočkovat bez objednání. Tuto možnost využilo celkem 45 lidí.

Zdroj: DPMB

Leave a Reply

%d bloggers like this: