Brněnský dopravní podnik spustil nové webové stránky

Dopravní podnik města Brna spustil nový web, který je modernější a zároveň přívětivější pro uživatele.

Návštěvníci na něm stále najdou všechny potřebné informace o jízdních řádech, cenách jízdného, mimořádných událostech v provozu či výlukách. Nová podoba webu odpovídá moderním technologickým standardům a zároveň je přívětivá pro uživatele všech věkových kategorií.Díky novému designu je usnadněno také prohlížení webu na mobilních telefonech a tabletech. Web dopravního podniku využívá redakční systém Drupal.

„Chtěli jsme vytvořit dobře sloužící a přehledný web s moderním a zároveň nadčasovým vzhledem. Výrazně jednodušší jsou jednotlivé stránky, jejich struktura i jejich ovládání z pozice správce,“ popsal ředitel brněnského dopravního podniku Miloš Havránek

Nyní bude následovat testovací provoz, během něhož si mohou uživatelé na novou podobu zvyknout. „Původní verze stránek bude stále nejméně tři měsíce v provozu a lidé si budou moci mezi novým a starým webem jednoduše přepínat. Všechny informace se budou aktualizovat na obou,“ upřesnil Havránek s tím, že během testovacího provozu bude podnik dolaďovat případné drobné nedostatky, které z něj vyplynou.

Zdroj: DPMB

Leave a Reply

%d bloggers like this: