Dokončování developerské výstavby na dva týdny přeruší provoz tramvají v Poděbradské ulici

Stavební práce společnosti Central Group na dokončování developerské výstavby od půlnoci z neděle 20. na pondělí 21. srpna 2023 na dva týdny přeruší provoz tramvají v Poděbradské ulici v úseku Harfa – Starý Hloubětín.

Tramvajové linky č. 6, 8, 14, 25 a 92 budou jezdit po změněných trasách. Provoz tramvají v Poděbradské ulici bude obnoven od nočního výjezdu z neděle 3. na pondělí 4. září 2023.

DOPRAVNÍ OPATŘENÍ – PODĚBRADSKÁ, ÚSEK HARFA – STARÝ HLOUBĚTÍN

Změny tras tramvajových linek

· Linka č. 6 bude v přepravních špičkách pracovních dnů (cca 6:00 – 9:30 a 15:00 – 19:30) ve směru z centra prodloužena ze zastávky Palmovka přes zastávky Balabenka a Nádraží Libeň do zřízené zastávky Harfa.

· Linky č. 8 a 92 budou ve směru z centra ze zastávky Nádraží Libeň odkloněny do zřízené zastávky Harfa.

· Linka č. 14 bude ve směru z centra ze zastávky Vysočanská prodloužena přes zastávky Kolbenova Starý Hloubětín a Hloubětín do obratiště Lehovec.

· Linka č. 25 bude ve směru z centra zkrácena do zastávky Palmovka (výstupní v ulici Na Žertvách, nástupní na předmostí Libeňského mostu).

Náhradní autobusová doprava

V denním provozu bude zavedena náhradní autobusová doprava X8 v trase Českomoravská – Starý Hloubětín.

Jako náhradní autobusovou dopravu v nočním provozu lze využít linky č. 912 a 953, které jsou prodlouženy z Lehovce přes zastávky Hloubětín, Starý Hloubětín, U Elektry do zastávky Nádraží Libeň (nástupní zastávka Harfa).

Martin Dufek / Dopraváček.eu, zdroj: DPP

Leave a Reply

%d bloggers like this: