České dráhy odstartovaly další kampaň s Ivanem Trojanem, reklamní spot má vyzdvihnout pohodlné cestování

České dráhy připravily další reklamní spot s hercem Ivanem Trojanem. Tentokrát si zahrál bodrého šohaje dávajícího „LÍKE“ za komfortní jízdu.

Jsou lepší Moravské dráhy, nebo České dráhy? V letní kampani, která chce vyzdvihnout pohodlné cestování a moderní výbavu v nových vlacích ČD, to spolu řeší Moravák od Kyjova a vegan „z Prahe“.

Role poněkud upjatého spolucestujícího se ujal David Máj, u nějž šlo už o několikátou vedlejší postavu, kterou ve spotech pro České dráhy ztvárnil. Ve spotu bylo použito kyjovské nářečí a kvůli tomu museli správné výrazy a výslovnost zkontrolovat rodilí mluvčí i jazykovědci.

Kampaň se objeví v televizi, online, v tisku, na venkovních reklamních plochách, v rádiu a na sociálních sítích. Režie spotu se opět ujal Ondřej Trojan. „Dnes spuštěnou kampaní, s využitím plného mediamixu, navazujeme na úspěšný ‚seriál‘ příběhů s Ivanem Trojanem v hlavní roli. Se zachováním autentických a pro ČD typických prvků kampaň poukazuje na nabízené služby a moderní vybavení v nových soupravách. Chceme tak cestujícím ukázat a dopřát vysokou úroveň jízdy našimi vlaky, ať z Moravy či Prahy,“ říká k nové kampani Petr Nešpůrek, ředitel odboru komunikace Českých drah.

Martin Dufek / Dopraváček.eu, zdroj: České dráhy

Leave a Reply

%d bloggers like this: