Arriva na Slovensku odstartovala velký průzkum spokojenosti cestujících, odpovídat mohou do prosince

ARRIVA zahájila na celém Slovensku již čtvrtý ročník velkého průzkumu spokojenosti cestujících.

Cestující v pěti krajích na Slovensku se mohou do průzkumu zapojit a vyhrát atraktivní ceny. Stačí, když do 22. prosince odpoví na 12 otázek.

Dotazník najdou cestující na stránce www.arriva.sk/průzkum nebo po načtení QR kódu do svého mobilního telefonu. Jeho vyplnění trvá jen 5 minut, přičemž otázky se týkají kvality dopravních služeb, které společnosti ARRIVA poskytují v příměstské i městské dopravě v pěti krajích a 18 městech. Cestující, kteří se zapojí do průzkumu, se mohou zároveň zaregistrovat do soutěže, ve které bude každý měsíc vylosováno 15 výherců.

„Už štvrtý rok po sebe sa všetkých našich cestujúcich pýtame, ako sú spokojní so službami, ktoré im v oblasti verejnej dopravy poskytujeme. Náš prieskum symbolicky štartuje na Deň bez áut, pretože ak chceme, aby ľudia presadli z áut do prostriedkov verejnej dopravy, musíme im ponúknuť porovnateľnú alebo vyššiu kvalitu, spoľahlivosť, komfort a bezpečnosť cestovania. Odpovede našich cestujúcich v tomto prieskume nám pomáhajú neustále zlepšovať naše služby,“ uvedl Michal Horák, generální řiditel společnosti ARRIVA na Slovensku.

Martin Dufek / Dopraváček.eu, zdroj: Arriva SK

Leave a Reply

%d