KINOBUS V ROCE 2018

Jedenáctý ročník tradičního letního filmového turné prostřednictvím mobilního kina s názvem Kinobus startuje v pondělí 18. června 2018. Ve 12 lokalitách mohou diváci vidět 16 zajímavých filmů české i zahraniční produkce. Projekce filmů začne vždy po setmění, mezi 20.30 a 21.45 hodinou. DPP na léto připravil pro zájemce celkem 48 promítání, na každém nabízí až 200 míst k sezení.
„Prázdninové cestující ani letos nezklameme. Jsme přesvědčeni, že z připravené bohaté nabídky si vyberou všichni – od náročnějších diváků až po ty, kteří mají rádi komediální oddechovky. Z českých filmů stojí za zhlédnutí Bába z ledu, titul oceněný i Českým lvem, nebo například Teorie tygra. Z těch amerických si publikum najdou třeba snímky Špión, Největší showman či Padesát odstínů černé. A to vše samozřejmě zdarma,“ řekl Josef Voltr, vedoucí odboru Marketing a obchod DPP.

Reklama

I letos Kinobus spojí svou jízdu s charitou. Chybět nebude ani pokladnička, do které budou moci návštěvníci během promítání přispět libovolným příspěvkem. Pro letošní rok s Kinobusem putuje kasička Nadace Nova. „Nadace Nova přináší dětem úsměv. Věříme, že návštěvníci Kinobusu si užijí filmovou nabídku a nebudou šetřit příspěvkem, který pomůže potřebnému dítěti ke zkvalitnění života,“ sdělila Anna Suchá, ředitelka korporátní komunikace TV NOVA.
Svou pouť letošní Kinobusu zakončí 6. září 2018.
Kinobusem je bývalý linkový autobus Karosa B732. Ten v roce 2008 končil svou službu na lince č. 212 a prošel generální opravou. Vejde se do něj nafukovací promítací plocha o rozměru 8 x 4 metry, lavice pro diváky, deky pro případné chladné počasí a občerstvení.
Podrobnější informace naleznete mj. na webových stránkách zde: www.dpp.cz/kinobus

Reklama

Sobota, 16. červen 2018 / Dopraváček, Zdroj: DPP

Reklama

FOTOGALERIE

FACEBOOK

NADAČNÍ FOND

PARTNEŘI

TOPlist