Scania opět přichází s oblíbenou soutěží SCANIA CO2NTROL CUP, je určena pro majitele a řidiče nákladních vozidel

I letos společnost Scania přichází s oblíbenou soutěží pro majitele a řidiče nákladních vozidel. Během  tří měsíců se bude vyhodnocovat skóre Scania Driver Support, spotřeba, přepravní výkon a další kritéria ovlivňující ekonomiku a bezpečnost provozu.

Soutěž startuje 1. dubna a během následujících tří měsíců se bude hodnotit řada kritérií: skóre Scania Driver Support, přepravní výkon, volnoběh, spotřeba paliva a další. Pro zajištění objektivního průběhu soutěže SCANIA CO2NTROL CUP 2020, musí každé registrované vozidlo ujet minimálně 5 000 km měsíčně.

Do soutěže se mohou zapojit všechna vozidla Scania s komunikátorem C200 nebo C300 (vozidla vyrobená po 7/2011). Protože se budou vyhodnocovat data přímo z vozidla, nemusí řidiči nikam cestovat, obětovat volný čas nebo se jinak omezovat. Stačí jen jezdit jako obvykle a být lepší než ostatní.

Každý měsíc bude vyhlášen nejúspěšnější řidič, který získá voucher v hodnotě 150 EUR na zboží z kolekce Scania Truck Gear. Pro prvních 30 za celé období soutěže je pak připraven závěrečný večírek a 3 absolutně nejlepší se pak mohou těšit na zájezd do výrobního závodu Scania ve Švédsku.

V minulém ročníku soutěže CO2NTROL CUP bylo v České republice přihlášeno 758 vozidel a celkem se během 3 měsíců podařilo ušetřit přes 50 tisíc litrů nafty. „Potěšilo nás toto číslo, ale už od začátku nám nešlo jen o úsporu pohonných hmot a nižší emise. Zaměřili jsme se i na samotnou bezpečnost provozu, kde je předvídavost a plynulost při řízení jedním z hlavních faktorů možného zlepšení,“ říká Matěj Venhoda, manažer servisních služeb Scania CER.

Více informací o soutěži a přihlášku naleznete na adrese: www.scaniacontrolcup.cz

Dopraváček, zdro: Scania

Leave a Reply

%d bloggers like this: