KORDIS JMK odmění cestující, kteří si přes e-shop koupí roční předplatní jízdenku

Koordinátor Integrovaného dopravního systému spustil speciální akci, jejímž cílem je podpořit rozšiřování elektronických jízdenek v regionu.

Každý zákazník, který si od 5. listopadu 2021 prostřednictvím oficiálního krajského e-shopu: eshop.idsjmk.cz koupí roční předplatní jízdenku, získává automaticky možnost vybrat si jeden ze čtyř dárků od KORDIS JMK:

  • Cykloturistická mapa
  • Odznáčky IDS JMK ideální na školní aktovky
  • Termohrnek
  • Sleva 100 Kč na Tričko IDS JMK

Cílem akce je podpořit přechod cestujících na elektronické předplatní jízdenky a současně podpořit pořízení pohodlné jízdenky platné po celý rok.

Dárky se poskytují bez ohledu na slevu a zóny, pro které jsou jízdenky pořízeny. Poskytují se pouze do vyčerpání zásob. Předplatitelé si mohou dárky vyzvednout na Kontaktních centrech IDS JMK v Brně na Hlavním nádraží, v Břeclavi, Vyškově, Boskovicích a brzy i ve Znojmě, Kyjově, Blansku a Hodoníně.

KORDIS JMK s cílem podpořit elektronické odbavování cestujících již dříve umožnil dětem a mládeži do 18 let využívat mimo Brno jako nosič předplatní jízdenky čipovou klíčenku. Stala se velmi populární.

Nyní se snažíme rodičům i dětem přístup k elektronickým předplatním jízdenkám ještě zjednodušit, a proto zavádíme další novinku – čipovou samolepku. Stojí 30 Kč a funguje úplně stejně jako klíčenka, či bankovní karta. Výhodou je to, že lze nalepit třeba na mobilní telefon. Stejně jako klíčenka, je z bezpečnostních důvodů povolena jen pro osoby do 18 let a zatím lze používat jen ve vlacích a regionálních autobusech,“ uvedl Květoslav Havlík.

Zdroj a foto: KORDIS JMK

Leave a Reply

%d bloggers like this: