Z Prahy do Thajska odstartoval první let, cesta potrvá přibližně 12 hodin

Na vyprodaném inauguračním letu ve spolupráci s leteckou společností LOT Polish Airlines odletělo v neděli 25. prosince 2022 po poledni z České republiky do Asie téměř 300 cestujících.

Cestovní kancelář Čedok na 25. prosince 2022 naplánovala start přímých charterových letů do další exotické destinace. Cesta z pražského letiště potrvá na palubě Boeingu 787-9 Dreamliner s registrací SP-LSG přibližně 12 hodin. Dva odlety, tedy na první svátek vánoční a následně potom 1. ledna 2023, jsou naplánovány na neděli, v ostatních termínech během zimní sezóny budou letadla startovat z Prahy do Krabi jednou týdně, každou sobotu večer.

Exkluzivně pro Čedok bude do Thajska létat jednou týdně společnost LOT Polish Airlines s Boeingy 787-9 Dreamliner, které patří k nejmodernějším a nejtišším dálkovým letadlům na trhu. Na palubě nabízí polský národní dopravce sedadla celkem pro 294 cestujících ve třech třídách. V businessu se nachází 24 plně polohovatelných sedadel, 21 míst je v komfortní premium class a 249 sedadel je k dispozici v ekonomické třídě. Cesty ve vyšších třídách s rozšířeným servisem a větším pohodlím si mohou klienti zvolit oproti pravidelným linkám za výhodný příplatek.

„Těší mě, že společně s cestovní kanceláří Čedok pokračujeme v rozšiřování nabídky přímých dálkových spojů z Letiště Praha do exotických destinací. Zájem Čechů o tyto destinace stále roste, jsme tedy rádi, že po Madagaskaru nyní přijdou také přímé lety do Thajska, které v příštích měsících doplní oblíbenou Dominikánskou republiku a Zanzibar,“ řekl Jiří Vyskoč, výkonný ředitel leteckého obchodu Letiště Praha.

Čedok nabízí ubytování v Thajsku v několika populárních turistických oblastech v jihovýchodní Asii, konkrétně v Krabi i Kho Lanta, na Khao Laku a na ostrově Phuket.

Zdroj a foto: Letiště Praha a CK Čedok

Leave a Reply

%d bloggers like this: