Norský dopravce Bussring AS převzal čtyři zájezdové autobusy MAN Lion’s Coach

Vozidla byla předána ve městě Tromsø. Turisté cestují novými autokary do velkolepých destinací na dalekém severu.

Každý, kdo navštíví oblast kolem Tromsø, největšího skandinávského města na sever od polárního kruhu, zažije fascinující přírodní úkazy – polární záři, polární noci a slunce o půlnoci. Turisty z celého světa fascinuje také jízda na psím spřežení a sněžných skútrech, pozorování velryb, obdivování idylických zátok a pláží, vysokých hor, barevných dřevěných domů a malých rybářských vesniček. Nyní je do těchto krásných oblastí vozí čtyři nové autobusy MAN Lion’s Coach. Moderní autobusy si objednala společnost Bussring AS, největší provozovatel turistických autobusů v severním Norsku.

“Když jsme předávali vozidla společnosti Bussring AS, byl to jedinečný zážitek. Vždyť šlo o nejsevernější dodávku nových autobusů v historii společnosti MAN,” říká Robert Katzer, produktový manažer pro prodej autobusů ve společnosti MAN Truck & Bus. “Velmi nás těší, že naše špičkově vybavené autobusy vozí turisty bezpečně a pohodlně k nejkrásnějším památkám regionu.”

Loni v létě si společnost Bussring AS objednala čtyři turistické autobusy MAN Lion’s Coach, které jsou poháněny motory MAN D26 o výkonu až 510 k. “Komplexní výbava vozidel – včetně široké škály asistenčních systémů – pro nás byla nesmírně důležitá – aby vždy bezpečně dorazili do cíle i během dlouhé zimy v severním Norsku,” říká Torbjørn Johansen, generální ředitel společnosti Bussring AS. Aby to bylo zajištěno, místní tým MAN Bus od samého počátku úzce spolupracoval se zákazníkem. “Tímto způsobem jsme mohli zajistit, aby vozidla byla dokonale přizpůsobena speciálním potřebám společnosti Bussring AS a připravena zvládnout výzvy severského klimatu, ale zároveň nabídnout cestujícím maximální komfort,” říká Tim Schuler, vedoucí prodeje společnosti MAN Buses v Norsku.

Zdroj a foto: MAN Truck & Bus

Leave a Reply

%d bloggers like this: