Hainan Airlines obnoví letecké spojení mezi Prahou a Pekingem
Letecká společnost Hainan Airlines obnoví od 24. června svoji přímou linku z Prahy do Pekingu, kterou bude celoročně provozovat třikrát týdně vždy v pondělí, ve středu a v pátek.
Od 24. června 2024 bude společnost Hainan Airlines provozovat tři lety týdně (pondělí, středa a pátek) spojující Prahu a Peking. Do Číny se bude z Letiště Václava Havla Praha odlétat ve 14:00 místního času, do Pekingu se přiletí následující den v 05:20 tamního času. Z Pekingu se bude odlétat do Česka ve 02:30 tamního času a v Praze letadlo přistane v 06:45 místního času.
Společnost Hainan Airlines Holding Co., Ltd. byla založena v lednu 1993 v provincii Chaj-nan a v současnosti provozuje z Číny více než 40 mezinárodních a regionálních tras pro cestující z Pekingu, Šen-čenu, Šanghaje, Haikou, Čchung-čchingu, Si-anu, Čchang-ša, Tchaj-jüanu, Dalianu, Kuang-čou a Chang-čou.


