FlixBus obnovuje pravidelné spojení do Lyonu, Mety a Curychu

Všechna spojení budou provozována 4 x týdně, ve směru z Prahy od čtvrtka do neděle a v opačném směru pojedou v pondělí a od pátku do neděle.

Autobus do Curychu odjíždí z Prahy v devět hodin ráno, zastavuje v 7 městech na území Německa, např. v historických univerzitních centrech Regensburg, Augsburg a Tübingen a také na letišti ve Stuttgartu. Do Curychu přijíždí ve 20:30 hod. Zpátky je spoj k dispozici v pondělí a od pátku do neděle s odjezdem v 8:35 a příjezdem do Prahy v 19:55 hod. Ceny jízdenek začínají na 899 Kč.

Spoj do Lyonu jezdí přes noc, z ÚAN Florenc vyráží v 21:25 a na místě je další den ve 13:20 hod. Ve Francii má šest zastávek a v Německu dvě. Zpátky se vrací v 17:15 s příjezdem do Prahy v 9:25 hod. „Tento spoj poskytuje mj. komfortní přímé spojení do Norimberku,“ uvedla tisková mluvčí společnosti FlixBus Eva Krejčí a doplnila: „Jízdenku na celou trasu jde pořídit již od 999 Kč“. Linka do Met odjíždí v 9:50 a v konečné zastavuje v 22:10, zpátky se vrací v 10:30 s příjezdem do Prahy v 22:50. Jízdenky jsou v prodeji za cenu od 879 Kč.

Nově si cestující mohou online přikoupit další zavazadla do rezervace za stejnou cenu

FlixBus zavádí novinku, která má cestujícím usnadnit rezervaci. Prostřednictvím služby My Booking bylo doposud možné změnit jméno cestujícího, přidat nebo upravit telefonní číslo nebo zrušit rezervaci. Nově FlixBus umožňuje online doplnit další zavazadla i po dokončení rezervace a to za původní cenu.

Dopraváček / Martin Dufek, zdroj: FlixBus

Leave a Reply

%d bloggers like this: