ICOM transport otevře tuto sobotu v Jihlavě své brány, návštěvníci si mohou vyzkoušet řídit i autobus

Společnost své brány otevře 21. května 2022 v areálu ICOM transport v Jihlavě na Jiráskově ulici.

„Návštěvníci mají jedinečnou příležitost vyzkoušet si řídit naše autobusy a tahače. Pod profesionálním dozorem si mohou prokličkovat předem vytyčenou drahou a vyzkoušet své řidičské dovednosti. Mohou okusit pocit řidiče velkého vozu, kterého míjíte na úzké silnici každý den,“ uvedla Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva.

„Zájemcům stačí řidičské oprávnění skupiny B. Naše moderní vozy si zařídí pod dozorem profesionálů, kteří se vším poradí,“ doplňuje dopravce.

V areálu taktéž najdete jindy veřejnosti nepřístupné dílny autorizovaného servisu Mercedes-Benz. Milovníci techniky si mohou prohlédnout prostředí, ve kterém dochází k údržbě i opravě autobusů, osobních, užitkových a nákladních vozů. K dispozici budou zaměstnanci společnosti, kteří zodpoví všechny otázky.

Vystaveny budou předváděcí vozy, jako například automobily Mercedes-Benz AMG nebo veteráni Mercedes-Benz SL500, Praga Aero 150 a Škoda 706 R „Barča“. Můžete si také prohlédnout limitovanou edici nákladních vozů Mercedes-Benz Actros. Taktéž se můžete těšit na porovnání generací vozidel Mercedes-Benz třídy S (222 a 223) a GLE (166 a 167) včetně specifikací, rozdílů a zajímavostí.

Zdroj: ICOM transport, foto: Martin Dufek / Dopraváček.eu

Leave a Reply

%d bloggers like this: