RegioJet vypraví v pátek 3.6. první letošní vlakový spoj do Chorvatska, prodáno je již více než 40 tisíc jízdenek

V pátek 3.6.2022 v 16.38 hodin z Prahy hlavního nádraží a v 19.48 hodin z Brna hlavního nádraží vyjede první letošní vlakový spoj RegioJet do Chorvatska. RegioJet již nyní, ještě před výjezdem prvního spoje, prodal na všechny své chorvatské vlaky více než 40 tisíc jízdenek.

Vlaky pojedou od 3.6. do 26.9. V červenci a v srpnu vlaky pojedou denně, v červnu a září 3x týdně. Kromě Prahy a Brna, vlaky zastaví nově pro nástup a výstup také ve Žďáru nad Sázavou a Havlíčkově Brodě, stejně jako loni pak v Kolíně, Břeclavi a v Bratislavě. Na základě poptávky od cestujících z minulých let dopravce navýšil kapacitu v tichých vozech.

„Za jednosměrnou jízdenku včetně rezervace a všech služeb – pro cestu ve voze se sedačkami zaplatí cestující na trase do Rijeky v červnu akční cenu od 590 Kč; za jízdenku ve spacím voze pak cenu od 790 Kč. Na trase do Splitu pak ceny začínají na 890 Kč za sedačku a na 1090 Kč za cestu v lůžkovém voze. V ceně jízdenky je vždy zahrnuta zdarma rezervace místa a veškerý palubní servis, který cestující dostanou během cesty – včetně balené vody Rajec, kávy a drobné snídaně zdarma, připojení k internetu nebo k zábavnímu portálu zdarma je samozřejmostí a také využití dalších palubních služeb,“ uvádí Tereza Ptáčková ze společnosti RegioJet.

Návazné autobusové spoje zajišťované partnerskými dopravci ze stanic Rijeka, Split a Ogulin obslouží všechny významné dovolenkové destinace na chorvatském pobřeží Jadranu jako je Zadar, Makarska, Poreč nebo ostrov Pag.

Zdroj: RegioJet, foto: Martin Dufek / Dopraváček.eu

Leave a Reply

%d bloggers like this: