Čedok vstoupil znovu na slovenský trh, z Bratislavy bude létat do devíti destinací

Čedok od letošního prosince vstupuje znovu na slovenský trh. Od letní sezóny 2023 Čedok nabídne celkem devět destinací s odletem z Bratislavy.

Ve spolupráci se Smartwings se tak v prodeji objeví zájezdy do albánské Tirany, bulharského Burgasu, na španělskou Mallorcu nebo řecké ostrovy Rhodos a Kréta. Na pobyt u Rudého moře mohou Slováci vyrazit s leteckou společností Air Cairo, letadla zamíří do egyptských letovisek Hurghada a Marsa Alam. Na oblíbenou Tureckou riviéru budou klienti létat dvakrát týdně na charterech do Antayle s aerolinkou Corendon Airlines. Další zájezdy nabídne Čedok i na několika pravidelných linkách ze slovenského hlavního města, na lince Ryanairu na úchvatný ostrov Malta.

„Naše expanze na Slovensko, kam se vracíme po několika letech, je skvělou příležitostí, jak na slovenském trhu navázat na tradici a historii Čedoku, který už přes sto let nastavuje trendy v cestování a je značkou, jež Slováci velmi dobře znají. Vidíme ze strany klientů i prodejců dlouhodobě velkou poptávku a chceme tento potenciál od příštího roku naplno využít. Od léta 2023 proto spouštíme z Bratislavy vlastní chartery a zájezdy nabídneme i na několika fungujících pravidelných linkách ze slovenského hlavního města. Do nabídky přidáváme nejen letecké dovolené do devíti destinací, ale také pobyty s vlastní dopravou, vlaky i autobusy. Samozřejmě nebudou chybět ani naše nejprodávanější poznávací zájezdy,“ představil plány na Slovensku Stanislav Zeman, generální ředitel Čedoku.

Během dovolené se mohou klienti těšit na maximální péči a ověřené služby Čedoku, tedy na servis česky či slovensky mluvících delegátů, kvalitní a široké portfolio hotelů pro všechny cílové skupiny, různé typy dopravy i stravování, ale také na výlety nebo dětské kluby se zábavným programem pro ty nejmenší cestovatele. Nejstarší cestovní kancelář, která funguje už od roku 1920, bude na vlastních charterových letech spolupracovat s leteckými společnostmi Smartwings a Air Cairo, využije i pravidelná spojení z Bratislavy s Ryanairem.

„Návrat cestovní kanceláře Čedok na Slovensko je výbornou zprávou! Čedok má nejen dlouholetou tradici, kvalitní servis, ale také ověřené služby. Z našeho hlediska se otevírají k dispozici pro Slovensko zajímavé destinace, které Slováci rádi navštěvují. Zájem o cestování na Slovensku je citelný a potvrdila to i poslední letní sezóna. Vítáme, že se bude opět pohodlně létat z Bratislavy do destinací jako jsou Mallorca, Rhodos, Antalya a další,“ dodal předseda představenstva a generální ředitel bratislavského Letiště M. R. Štefánika, Ing. Dušan Keketi.

Slováci si kromě charterových letů přímo z Bratislavy mohou rezervovat i dovolenou s odletem z Brna nebo Ostravy. Díky pohodlnému dopravnímu spojení ze Slovenska na moravská regionální letiště tak vyzkouší navíc unikátní destinace jako jsou Fuerteventura, Tenerife, řecký ostrov Thassos nebo Madeira, které ze slovenských letišť dostupné nejsou. Cesta z Bratislavy do Brna trvá necelou hodinu a půl, z Žiliny do Ostravy jen přes jednu hodinu. Navíc ostravské letiště je díky rozšíření dálniční sítě skvěle dostupné i pro obyvatele Žilinského kraje a okolí. Zájemci o dovolenou v exotice mohou potom vybírat z přímých letů z Prahy, využít výhodné vlakové spojení do české metropole a odletět ještě v zimní sezóně na Zanzibar, do Dominikánské republiky nebo nově do Thajska bez mezipřistání.

Zdroj a foto: Čedok a Letiště M. R. Štefánika

Leave a Reply

%d bloggers like this: