Čedok začne se Smartwings létat od června z Prahy na Djerbu

Z pražského letiště budou klienti cestovní kanceláře odlétat každé úterý s leteckou společností Smartwings, která nasadí na charterové lety letadla typu Boeing 737 pro 189 cestujících. Na největší tuniský ostrov mohou zájemci cestovat od 13. června 2023 až do začátku října na týdenní nebo 14denní pobyty i poznávací okruhy

Na tuniskou Djerbu se bude létat jednou týdně s leteckou společností Smartwings na palubě Boeingu 737 v konfiguraci pro 189 cestujících v ekonomické třídě. Doba přímého charteru z Letiště Václava Havla Praha na největší tuniský ostrov potrvá jen přibližně dvě a půl hodiny.

„Chceme klientům Čedoku nabídnout známou a oblíbenou destinaci, kterou u nás často poptávali. Vidíme, že zájem o Tunisko, a obecně o destinace s krátkou dobou letu, na českém trhu roste, proto do našeho portfolia zařazujeme poprvé také Djerbu s vlastními charterovými lety z Prahy. Tato blízká africká destinace osloví kvalitními hotely za výhodné ceny, příjemnými teplotami i různými výlety. Věříme, že zájezdy na tuniský ostrov budou vyhledávat zejména rodiny s dětmi nebo turisté, kteří nechtějí cestovat na dovolenou daleko. Navíc připravujeme v této oblasti i zajímavé poznávací zájezdy,“ představil novinky Miroslav Kubáč, ředitel charterových zájezdů Čedoku.

Foto: Čedok

Zdroj: Čedok, úvodní foto: Martin Dufek / Dopraváček.eu

Leave a Reply

%d bloggers like this: