RegioJet oznámil zahájení prodeje mezinárodních autobusových jízdenek až do ledna příštího roku

Do konce týdne budou v prodeji jízdenky na mezinárodní autobusové spoje až do 7. ledna 2024.

Se zahájením prodeje mezinárodních jízdenek dojde k minimálním změnám v jízdních řádech autobusů RegioJet. Výjimkou je sezonní spoj Praha – Split, který bude od října ukončen. K jeho obnovení dojde opět od června příštího roku. Všechny ostatní dlouhé mezinárodní linky budou provozovány v standardním rozsahu, s jedním až dvěma spoji týdně.

Cestující nyní mají možnost naplánovat své cesty do populárních evropských destinací, včetně Německa, Francie, Itálie, Nizozemí, Velké Británie a Švýcarska.

Stylově do Mnichova na Oktoberfest

„Na nadcházející Oktoberfest v Mnichově přichystal RegioJet zážitek, na který cestující nezapomenou. Na lince Praha – Mnichov budou od 16. září jezdit vyzdobené autobusy Fun&Relax⁺ v duchu Oktoberfestu, přičemž řidiči se připojí k zábavě ve stylu tradice a budou oblečeni do typických bavorských kloboučků a kšand ve žluté barvě. Pro cestující je připraven také zdarma typický bavorský preclík. Cena za jednosměrnou jízdenku Praha – Mnichov začíná na 399 Kč,“ doplňuje Alexandra Janoušek Kostřicová ze společnosti RegioJet.

Martin Dufek / Dopraváček.eu, zdroj: RegioJet

Leave a Reply

%d bloggers like this: