Společnost Iveco Czech Republic je druhým nejlepším zaměstnavatelem regionu

Společnost Iveco Czech Republic, a. s. se umístila mezi třemi nejlepšími zaměstnavateli Pardubického kraje a obhájila tak po třetí za sebou stříbrnou příčku v soutěži Zaměstnavatel regionu 2020. Výrobce autobusů z Vysokého Mýta uspěl v kategorii Zaměstnavatel roku do 5 000 zaměstnanců v Pardubickém kraji. IVECO se v této kategorii umisťuje pravidelně již od roku 2004 mezi třemi nejlepšími zaměstnavateli.

Jedním z hlavních důvodů, proč IVECO v soutěži znovu uspělo, je podle HR ředitelky společnosti Iveco Czech Republic Aleny Kozákové mj. pokračující důraz na dodržení závazků zaměstnavatele daných zaměstnancům při kolektivním vyjednávání, na trvalé zvyšování odbornosti zaměstnanců a důraz na variabilitu zaměstnaneckých benefitů.  „Naše opakované umístění mezi třemi nejlepšími zaměstnavateli pardubického kraje nás velmi těší. Jsme pyšní na výkony našich zaměstnanců, kteří nám pomohli dosáhnout výborných ekonomických a obchodních výsledků. Chtěla bych poděkovat zaměstnancům i kolegům z vedení společnosti za neutuchající energii, se kterou všichni pracovali, zejména v době letošní pandemie COVID-19, ve které firma udržela vysoké výrobní tempo, zaměstnanost a splnila své závazky zákazníkům“.

Prostřednictvím prestižní soutěže Zaměstnavatel roku a Zaměstnavatel regionu jsou již více než 17 let hodnoceny firmy v České republice z pohledu úrovně řízení lidských zdrojů, dosažených ekonomických výsledků, pracovního prostředí i společenské odpovědnosti firmy.

Iveco Czech Republic

Leave a Reply

%d bloggers like this: