Vlakem Českých drah na zápas EURO 2021 v Budapešti

Budapešť se v neděli 27. června stane dějištěm fotbalového zápasu mezi ČR a Nizozemím. Fanoušci, kteří chtějí toto důležité utkání v rámci Eura 2021 vidět naživo přímo na stadionu, se do maďarské metropole dostanou komfortními vlaky EuroCity.

Ty vypravují České dráhy společně se svými zahraničními partnery a jezdí přes den v pravidelných dvouhodinových intervalech. Kromě pražského hlavního nádraží do nich můžou cestující přistoupit také v Kolíně, Brně-Králově Poli, Brně hl.n. a Břeclavi. Vlaky pak dále pokračují po trase přes Bratislavu a Štúrovo až do Budapešti.

Ve vlacích jsou řazené klimatizované vozy 2. i 1. třídy a fanoušci jistě uvítají možnost občerstvit se v jídelních vozech, které nabízejí pestrou nabídku teplých i studených jídel a nápojů. Během jízdy vlaku mají cestující k dispozici také Wi-Fi připojení k internetu.Pravidelné vlaky do Maďarska v tuto chvíli nabízejí dostatečný počet míst k sezení. Fanouškům, kteří se na zápas plánují vypravit, přesto doporučujeme pořídit si jízdenky a místenky v předstihu. Zajistí si tak místo k sezení a zároveň poskytnou dopravci přehled o spojích, o který bude větší zájem. Nejvýhodnější jízdenky je možné zakoupit v e-shopu Českých drah na webu www.cd.cz/eshop. Aktuální cena Včasné jízdenky pro dospělé cestující mezi českou a maďarskou metropolí je od 520 korun jedním směrem,“ uvádí tisková mluvčí Českých drah Vanda Rajnochová.

Zdroj: České dráhy

Leave a Reply

%d bloggers like this: