Arrivě bude na autobusové lince mezi Prahou a Teplicemi nově konkurovat RegioJet

RegioJet vstupuje na novou autobusovou linku. Od 29. 8. začnou žluté autobusy jezdit na trase Praha – Teplice a zpět. Celkem pojedou autobusy RegioJet 13x denně v každém směru. V Praze budou vyjíždět z autobusového stanoviště Praha – Holešovice (trasa metra C); v Teplicích zastaví na třech zastávkách: Celní, Benešovo náměstí a Pražská.

Podle RegioJetu ceny jízdenek začínají v září na akčních 79 Kč, od října pak bude zvýhodněné jízdné dostupné při platbě Kreditovou jízdenkou (ta představuje jednoduchou registraci na internetu a je zcela zdarma).

Rozšiřujeme naše spojení mezi Prahou a ČR a dalším klíčovým centrem v rámci Ústeckého kraje. Autobusy RegioJet nabídnou cestujícím nejpohodlnější cestování – jak při pravidelném dojíždění, tak i při volnočasových a dalších cestách. Autobusy RegioJet zvládnou trasu z Prahy do Teplic za 60 minut“, říká Kristýna Slezáková, manažerka autobusové dopravy.

Kromě palubních služeb platí na spoji také možnost zrušení či změny jízdenky bez storno poplatku až 15 minut před odjezdem a bezplatná rezervace konkrétního místa na palubě autobusu.

Zdroj: RegioJet

Leave a Reply

%d bloggers like this: