Symbolem volantu spouští Arriva novou náborovou kampaň, nabízí náborový příspěvek 40 tisíc korun

Arriva potřebuje přijmout do svých řad po celé republice stovku řidičů. Na sociálních sítích, v novinách, letácích nebo i v rádiu proto bude k vidění a slyšení chytlavé heslo Zatočte k nám!, které náborovou kampaň jasně vystihuje.

„Pokud Vás řízení baví a za volantem jste jako ryba ve vodě, tak jednoduše zatočte k nám. Kromě zmiňované jistoty práce a pravidelné výplaty získáte i zajímavé benefity. Řidič autobusu navíc i náborový příspěvek 40 tisíc korun“, uvádí Lucia Kunešová. Pokud zájemce o práci řidičský průkaz na autobus nemá, není to problém, Arriva za něj autoškolu zaplatí, čímž si uchazeč rozšíří své dovednosti a díky školitelskému týmu Arrivy se všechno jednoduše naučí. „Dříve se řídit autobusy naučila většina chlapů na vojně, to dnes chybí, a tak se snažíme vychovat nové řidiče. Navíc řízení je díky všem posilovačům a vývoji techniky hračka, to vám potvrdí stovka našich řidiček autobusů“, vysvětluje Lucia Kunešová možnosti řídit autobus různým skupinám lidí – ženám, nováčkům bez potřebného řidičského průkazu a s možnostmi plného nebo zkráceného úvazku a třeba i víkendových nebo odpoledních brigád.

„Řidič autobusu má v Arrivě celou svoji mzdu na výplatní pásce a dostane ji pravidelně v určený den, k tomu i příplatky za práci v noci, čekání mimo domov nebo dovolenou na odpočinek nad rámec zákona. V dnešní době drahého benzínu a nafty přijde vhod i benefit na výhodnější tankování pohonných hmot, nonstop dostupná lékařská péče, výhodné telefonování i pro rodinu, příspěvky na nákup v lékárně, na vstupenky do kina nebo třeba na masáže. Nechybí ani příspěvek na penzijní připojištění, možnost vedení bankovního účtu zdarma nebo pohodlné celoroční pracovní ošacení,“ uzavírá Jan Holub, tiskový mluvčí společnosti Arriva.

Podrobnosti zájemci získají na webu společnosti www.arriva.cz/kariera nebo stačí zavolat na linku 725 100 725. Kromě práce na hlavní pracovní poměr dopravce nabízí i možnost brigády nebo smlouvy na kratší úvazek jako záskok při dovolených a nemoci.

Zdroj a foto: Arriva

Leave a Reply

%d bloggers like this: