Výluka omezí provoz na trati mezi Mladou Boleslaví a Turnovem

Z důvodu výluky traťové koleje bude od 3. 4. 2023 od 00:00 nepřetržitě do 22. 4. 2023 do 23:59 přerušen provoz vlaků na trati č. 070 v úseku Mladá Boleslav hl.n. – Turnov.

Po dobu výluky budou všechny vlaky nahrazeny autobusy, které pojedou podle výlukového jízdního řádu v upravených časových polohách. Cestující musí tak počítat s navýšením zpoždění vlaků o 5 až 10 minut.

„Cestující upozorňujeme na to, že většina spojů náhradní autobusové dopravy (NAD) za osobní a spěšné vlaky Českých drah bude z Turnova odjíždět o 7 – 15 minut dříve, než obvykle odjíždějí vlaky. V opačném směru budou ranní spoje odjíždět z Mladé Boleslavi hl.n. o 5 – 10 minut dříve, dopolední pak pojedou z Mladé Boleslavi v pravidelných časech a do Turnova přijedou o cca 5 – 10 minut později. Upozorňujeme cestující, že zastávky NAD za vlaky Českých drah se nacházejí na hlavních silničních tazích. Pouze zastávky Mladá Boleslav hl.n., Mnichovo Hradiště a Turnov se nacházejí před nádražní budovou,“ uvádí k výluce Emanuel Vittek, tiskový mluvčí Českých drah.

Martin Dufek / Dopraváček.eu, zdroj: České dráhy

Leave a Reply

%d bloggers like this: