Autobusy RegioJetu zahájily spojení na sezónní lince Praha – Split

RegioJet v pátek 2. června 2023 odstartoval sezónní autobusovou linku Praha – Split spojující Českou republiku s chorvatskými městy na jadranském pobřeží.

Během června a září pojedou autobusy do Chorvatska jednou týdně a to každý pátek, do ČR se budou vracet v sobotu. Novinkou letošní sezony jsou denní spoje v červenci a srpnu.

V červnu a září pojedou autobusy z Prahy do Splitu jednou týdně a to vždy v pátek s odjezdem v 16:30 z Prahy a příjezdem do Splitu druhý den dopoledne v 9:30. Zpátky ze Splitu pojedou v sobotu ve 20:30 a příjezdem do Prahy v neděli ve 13 hodin.

Od 26. června 2023 do 31. srpna 2023 budou autobusy na trase Praha – Split jezdit denně. Lidé se tak během letních prázdnin budou mít možnost každý den dostat z Prahy, Brna, Břeclavi či Bratislavy do chorvatských měst Zadar, Sukošan, Biograd na Moru, Pakoštane, Vodice, Šibenik, Primošten, Trogir a Split. Cena za jednosměrnou jízdenku z Prahy do Splitu začíná na 999 Kč.

„Zájem o cestování do Chorvatska je obrovský. Chceme proto lidem nabídnout možnost každodenního spojení s jejich nejoblíbenější dovolenkovou destinací. Autobusové spoje tak doplní vlaky RegioJet, které pojedou do Rijeky třikrát v týdnu,” říká Dita Tomešová, ředitelka autobusové dopravy RegioJet.

Martin Dufek / Dopraváček.eu, zdroj: RegioJet

Leave a Reply

%d bloggers like this: