Leo Express začal navyšovat počty spojů, v tomto týdnu vyjelo 75 % vlaků oproti plnému provozu

Společnost Leo Express se vrací k původnímu rozsahu spojení, která byla v provozu před omezeními spojená s pandemií Covid 19. Dopravce začal navyšovat počty spojů mezi Prahou a Ostravskem a Starým Městem u Uherského Hradiště. V uplynulém týdnu se jednalo o 80 spojů, tedy 75 % obvyklého provozu.

V dalších týdnech je dopravce připraven reagovat a v případě pokračujícího růstu zájmu spoje dále posilovat. Stále přitom cestujícím nabízí 14denní garanci odjezdu a vrácení 150 % z ceny jízdného při zrušení spoje z provozních důvodů. 

„Leo Express bude i nadále přizpůsobovat vypravování spojů jejich obsazenosti, aby zmírňoval ztráty z neobsazených spojů. Aby toto opatření dopadalo na cestující co nejméně, již před několika měsíci jsme zavedli 14denní garanci toho, že spoj pojede. Pokud je daný spoj přesto zrušen, cestující dostane kromě vrácení plné ceny jízdenky také kompenzaci 50 % ceny jízdenky v leo kreditech navíc,“ uvádí tiskový mluvčí společnosti Emil Sedlařík.

Leo Express spouští výprodej leo kreditů

„Leo Express pravidelně připravuje několikadenní výprodeje svých leo kreditů, během kterých mohou zákazníci registrovaní v jeho věrnostním programu Smile Club získat o několik desítek procent více leo kreditů, než kolik za ně utratí. Přes leo kredity lze u Leo Express nakupovat jízdenky na všechny jeho spoje (komerční i regionální) a navíc s nimi mohou platit za občerstvení na palubě. Zákazníci tak mohou na svých cestách výrazně ušetřit,“ doplňuje společnost v tiskové zprávě.

Dopraváček / Martin Dufek, zdroj: Leo Express

Leave a Reply

%d bloggers like this: