Společnost Blue Air nabízí nové letecké spojení mezi Bukureští a Prahou

S účinností od 21. května 2021 zahájila společnost Blue Air novou leteckou linku mezi Bukureští a Prahou. Provozovat ji bude až pětkrát týdně.

V rámci své poziční strategie jako první rumunské možnosti ultra-nízkých nákladů na leteckou dopravu se Blue Air zaměřuje na rozšíření své sítě a obsluhu hlavních evropských letišť a zajištění efektivního spojení. Od 21. května 2021 tak spojuje Bukurešť a Prahu třemi lety týdně, přičemž od července 2021 plánuje tuto frekvenci zvýšit na pět letů týdně.

Jsme potěšeni, že můžeme zahájit provoz naší nové ultra-nízkonákladové služby Praha-Bukurešť ve prospěch našich zákazníků, kteří nyní mohou mít ještě více možností cestování za přijatelné ceny. Obě hlavní města již tradičně rozvíjejí mnoho obchodních, kulturních, rodinných, sportovních a turistických vztahů a díky našim nízkým tarifům a skvělým službám plánujeme ztrojnásobit stávající objem dopravy a brzy tuto službu upgradovat na denní. Kromě přímé dopravy do Bukurešti mohou naši pražští zákazníci těžit také z jedné zastávky do Kluže, Iasi, Temešváru a Suceavy, “ říká Krassimir Tanev, obchodní ředitel společnosti Blue Air.

Zdroj a foto: Letiště Praha

Leave a Reply

%d bloggers like this: