V úterý otevře své brány další ročník veletrhu CZECHBUS

11. ročník středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, telematiky a servisní techniky CZECHBUS, se bude konat již po třetí v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 22.–24. 11. 2022. CZECHBUS je interaktivním, specializovaným B2B veletrhem se zaměřením na problematiku české a středoevropské silniční hromadné dopravy.

Souběžně bude na letňanském výstavišti probíhat také veletrh SMART CITY TRANSPORT SOLUTIONS, který se věnuje dopravní infrastruktuře chytrých měst a na výstavišti představí unikátní simulaci moderního města.

Veletrh bude nabitý zejména novými modely autobusů a nepřeberným množstvím příslušenství. Ani letos nebude na této významné události chybět žádná důležitá značka autobusů. Návštěvníci si tak budou moci prohlédnout novinky od společností: IVECO BUS, SOR Libchavy, SCANIA Czech Republic, ŠKODA Group, MAN, VOLVO, TURANCAR, BUSPLAN, KARSAN, ROŠERO, EvoBus Česká republika, MAVE, Bus Factory a Mercus Bus.

Z oboru doplňků, vybavení a servisní techniky se budou prezentovat například: AD TECHNIK, ANVI TRADE, Asfinag, AUTO-BUS.cz, BTO – BILETO, BUSE, BUSTEC, CAR–MONT, ČEZ, Eberspächer Praha, Glaspo Trade, Ing. Ivo Herman, MAKRO–ND, MITERAL – Ing. Alice Smejkalová, Mikroelektronika, MOLPIR, ONE System, PAKRA, PRAKLIMA, Rohožky SAMBA, ROPID, Slovak Lines, STER, VOITH, WEBASTO, ZF–SERVIS, WEBCO.

CZECHBUS je nejvýznamnějším B2B veletrhem autobusů, hromadné dopravy, telematiky a servisní techniky, který nabízí možnost přímého setkání s vystavovateli a zástupci renomovaných značek, ale také velmi zajímavý program. Významnost akce potvrzují opakovaně udělené záštity od Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Hospodářské komory ČR, Svazu průmyslu a dopravy ČR, Dopravního podniku hl. m. Prahy, Sdružení pro dopravní telematiku, Sdružení dopravních podniků ČR a Regionálního organizátora Pražské integrované dopravy ROPID.

ZLEVNĚNÉ VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI

Doprovodný program veletrhu CZECHBUS

První den veletrhu (úterý 22. 11.) zaplní Kongresový sál odborná konference Veřejná doprava „on line“ o aktuálních trendech v odbavovacích a informačních systémech (OIS) ve veřejné osobní dopravě připravená Sdružením pro dopravní telematiku. Následující den na ni naváže konference Elektrické autobusy pro město, kterou pořádá konzultační firma Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services.

SMART CITY TRANSPORT SOLUTIONS (SCTS) – novinka letošního podzimu
Letošní novinkou je interaktivní, specializovaný B2B veletrh se zaměřením na dopravní infrastrukturu chytrých měst. Unikátní koncept veletrhu nasimuluje v části výstavní Haly 2 město, kde bude návštěvníky přepravovat autonomní minibus a jednotlivé zastávky budou tvořit výstavní expozice.

Doprovodný program veletrhu SCTS 
Součástí veletrhu SCTS je dvoudenní (22.–23. 11.) konference Čistá energie v hromadné dopravě. Partnerem konference je Skupina ČEZ, projekt je realizován s finanční podporou hlavního města Prahy.

Stánek společnosti ŠKODA TRANSPORTATION na veletrhu Czechbus 2021

Zdroj: společnost ABF, foto: Martin Dufek / Dopraváček.eu

Leave a Reply

%d bloggers like this: