Příští týden proběhne na letňanském výstavišti další ročník veletrhu CZECHBUS

11. ročník středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, telematiky a servisní techniky CZECHBUS, se bude konat již po třetí v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 22.–24. 11. 2022. CZECHBUS je interaktivním, specializovaným B2B veletrhem se zaměřením na problematiku české a středoevropské silniční hromadné dopravy.

Souběžně bude na letňanském výstavišti probíhat také veletrh SMART CITY TRANSPORT SOLUTIONS, který se věnuje dopravní infrastruktuře chytrých měst a na výstavišti představí unikátní simulaci moderního města.

CZECHBUS je nejvýznamnějším B2B veletrhem autobusů, hromadné dopravy, telematiky a servisní techniky, který nabízí možnost přímého setkání s vystavovateli a zástupci renomovaných značek, ale také velmi zajímavý program. Významnost akce potvrzují opakovaně udělené záštity od Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Hospodářské komory ČR, Svazu průmyslu a dopravy ČR, Dopravního podniku hl. m. Prahy, Sdružení pro dopravní telematiku, Sdružení dopravních podniků ČR a Regionálního organizátora Pražské integrované dopravy ROPID.

Veletrh CZECHBUS představí nové modely autobusů a nepřeberné množstvím příslušenství. Ani letos nebude na této významné události chybět žádná důležitá značka autobusů. Návštěvníci si budou moci prohlédnout novinky autobusů od společností SOR Libchavy, SCANIA Czech Republic, ŠKODA TRANSPORTATION, TURANCAR, BUSPLAN, KARSAN, ROŠERO, EvoBus Česká republika, Bus Factory a KHMC. Z oboru doplňků, vybavení a servisní techniky se budou prezentovat například firmy AD TECHNIK, ANVI TRADE, AUTO-BUS.cz, Mikroelektronika, MOLPIR, CAR–MONT, ČEZ, Eberspächer Praha, BUSE, PAKRA ZF–SERVIS, Slovak Lines, STER, MAKRO–ND, Ing. Ivo Herman a WEBASTO.

DOPROVODNÝ PROGRAM:

V úterý 22. listopadu zaplní Kongresový sál odborná konference o aktuálních trendech v odbavovacích a informačních systémech (OIS) ve veřejné osobní dopravě. Následující den na ni naváže konference Elektrické autobusy pro město. Tato akce se vyprofilovala jako zcela ojedinělá prezentační a vzdělávací příležitost i jako místo vzájemné výměny aktuálních zkušeností mezi profesionály z elektrické osobní dopravy.

SMART CITY TRANSPORT SOLUTIONS

Je letos nový veletrh se zaměřením na dopravní infrastrukturu chytrých měst. Unikátní koncept veletrhu nasimuluje v části výstavní Haly 2 město, kde bude návštěvníky přepravovat autonomní autobus a jednotlivé zastávky budou tvořit výstavní expozice.

V rámci veletrhu SCTS bude probíhat v termínu 22.–23. 11. 2022 konference Čistá energie v hromadné dopravě. Program je rozdělen do 4 tematických bloků, které se věnují zásadním tématům v této oblasti. Více informací o konferenci naleznete ZDE.

Zlevněné vstupenky v předprodeji

Zdroj: společnost ABF, foto: Martin Dufek / Dopraváček.eu

Leave a Reply

%d bloggers like this: