FlixBus obnovuje od 7. května spoj mezi Prahou a Paříží

Společnost FlixBus obnovuje od příštího pátku autobusové spojení mezi Prahou a Paříží, zároveň nabídne zájemcům denní spojení mezi Paříží a Mnichovem.

Autobus do Paříže má šest zastávek v Německu, např. v Norimberku nebo v Heidelbergu, ve Francii stojí také v Remeši. Z Prahy odjíždí v 8:30 a v Paříži bude dle jízdní řádu ve 22:30. Zpáteční spoj vyjede poprvé 10. 5. v 9:45 a v Praze na Florenci bude ve 23:40. Jízdenky lze pořídit od 1 249 Kč.

Spojení Paříž – Mnichov startuje 8. 5., bude jezdit každý den v 9:00 se zastávkou ve Štrasburku a následně v sedmi německých městech, zajíždí mj. na letiště ve Stuttgartu, do Paříže přijede v 21:05. Zpáteční spoj odjíždí z Mnichova v 8:15 a do Paříže dorazí ve 20:20. Cena jízdenky začíná na 879 Kč.

Těší mě, že jsme mohli na základě zájmu našich klientů znovu otevřít toto mezinárodní spojení,“ komentoval opětovné spuštění linky ředitel společnosti FlixBus pro Českou a Slovenskou republiku Pavel Prouza a doplnil: „Je to určitý signál, že se situace postupně vrací do standardnějších podmínek, a cestující se díky zlepšující se pandemické situaci a postupnému růstu proočkovanosti vracejí a znovu využívají naše služby.“

Dopraváček / Martin Dufek, zdroj: FlixBus

Leave a Reply

%d bloggers like this: